Sitemde Neler Var?

Bu kişisel siteyi sizlerle fikirlerimi, yapıtlarımı, bilgilerimi ve etkinliklerimi paylaşmak amacıyla oluşturdum. Sitenin başlıkları altında neler olduğunu sizlere duyurarak ilk paylaşımımı gerçekleştirmek istedim.

“Eğitimler” başlığı altında şu an vermekte olduğum ve yakın gelecekte vermeyi planladığım eğitimlere ait bilgileri bulabilirsiniz.

“Yazılar” bölümünde çeşitli konularda yazmış olduğum makaleleri okuyabilirsiniz. Yeni yazılarımı da bu sayfada paylaşmaya devam edeceğim.

“Videolar” bölümü üçe ayrılıyor: “TV Programları” alt başlığında 2013 ocak ayından beri yayınlanmakta olan Bilinç Atlası isimli programlarımın kayıtlarına ulaşabilirsiniz. İnsan bilinci ve ruhsallıkla ilgili çeşitli konularda özet bilgiler verdiğim programlar 35 – 40 dakika sürmektedir. “Konferanslar” alt başlığında ise 2012′den bu yana verdiğim çeşitli konferansların kayıtlarını izleyebilirsiniz. “Sohbetler” alt başlığında şimdilik Hasan Çeliktaş’ın sunduğu Sonsuz Muhabbetlerin, benim de katıldığım bölümleri yer alıyor.

“Müzikler” başlığı altında son yıllarda besteleyip kendi stüdyomda kaydettiğim çeşitli müziklere ait örnekler dinleyebilirsiniz. Müziklerin bazıları görüntüler eşliğindedir. Bu bölümde ayrıca daha önce yayınlanmış CD’lerimin download linkleri de yer alıyor.

“Linkler” kısmında ilgili olduğum ve oluşumuna katkıda bulunduğum web sayfalarının yanı sıra, zaman zaman konferans ve eğitimler verdiğim çeşitli kurumların web siteleri yer alıyor. Bu bölümde kendimce yararlı bulduğum bazı sitelerin linklerini de paylaşıyorum.

“İletişim” kısmından bana mesajlarınızı veya sorularınızı iletebilirsiniz. Zaman zaman yoğunluktan cevap vermekte geciksem de mesajların hepsini okumaya özen gösteririm.

“Etkinlik Takvimi” bölümünde yakın gelecekte tarihi belli olan etkinliklerimin listesini görebilir ve eğitimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Paylaşımlarımın yararlı olmasını ve aydınlık karşılaşmalara vesile olmasını diliyorum…

Selam ve Sevgilerimle…